Pro klienty hledáme

Hledám ke koupi RD s garáží ve směru na Tišnov.  domu by měl být pozemek cca 500 m2, garáž bude sloužit pro autoservis. Vzdálenost od Brna max. 25 km.

Koupíme byt 3+kk až 4+kk v lokalitě Brno - Líšeň. Min. 70 m2, balkon nebo lodžie, terasa, výtah. Byt nemusí být po rekonstrukci.

Koupíme RD v lokalitě Brno - venkov. Dojezdová vzdálenost do Brna 30-40 Km, směr Tišnov až Bystřice nad Pernštejnem. Dům ihned obyvatelný, ale menší rekonstrukce nevadí, zahradu alespoň 700 m2.

Hledáme ke koupi zahradu v okrajových částech Brna, vlastní pozemek do 1000 m2, studna podmínkou, elektřina výhodou.

Pro našeho klienta, zavedenou firmu obchodující v chemickém průmyslu a energetice, hledáme starší dům k rekonstrukci v Brně. Preferovaná lokalita jsou Řečkovice, Královo - Pole, případně Medlánky. Pozemek velikosti min. 500 m2, aby se na zahradě dalo udělat parkování pro více aut.

Hedáme ke koupi komerční areál v Brně, může se jednat o starší budovu, ale s možností rozšíření i na patro. Pozemek by měl mít velikost alespoň 1 800 m2, dobře dostupný pro kamion.

Koupíme RD 3+1 v Brně nebo velmi blízkém okolí do 10 km. K domu velký pozemek, ideálně přístupný z druhé strany, aby se zde dal postavit další dům. Je možno i dům do tvaru písmene L, s možností vybudovat dva samostatné byty.

Pro klienta hledáme nebytový prostor jako je třeba nevyužívaná kočárkárna, garáž, suterén v domě. kdekoli v Brně, mimo lokalitu kolem ulice Cejl.

- - -

- - -

Top nabídka
Prodej zahrady 359 m2 - Brno - Židenice
Prodej zemědělského objektu 7 658 m2 - Želeč

- - -

- - -

Vyrobil Wanet, s.r.o.